FA EN

پرسا تجهیز ایرانیان

شرکت پرسا تجهیز ایرانیان با بهره گیری از توانمندی و تجربه مدیران خود در سال 1385 هجری شمسی تاسیس گردید. این شرکت  به صورت مستمر فعالیت خود را در حوزه واردات تجهیزات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و  لوازم مصرفی و تولید تجهیزات و راه اندازی آزمایشگاه ها ادامه داده و با هدف حمایت از مراکز علمی،  تحقیقاتی،  پژوهشی و همچنین تسهیل در امر تولید هر چه با کیفیت و معادل با استاندارهای بین المللی در صنایع گوناگون فعال در میهن عزیزمان به توفیقات روزافزون دست یافته است.

ما با بهره مندی از کادری متخصص و مجرب و با استفاده از پشتوانه غلمی و فنی و متخصصین حال حاضر دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و نیز با تسلط  کامل بر استانداردهای آزمایشگاهی،  با هدف ارتقا سطح کیفی خدمات و ایجاد پنج بخش بازرگانی، مشاوره، فروش، فنی و تولید سعی در رفع نیاز مصرف کنندگان گرامی در تمام سطوح آزمایشگاهی و کنترل کیفی را داریم.

معرفی بخش های درون سازمانی شرکت پرسا تجهیز ایرانیان جهت رفع نیازهای مشتریان گرامی به شرح ذیل می باشد:

بخش بازرگانی :

این شرکت با اخذ نمایندگی های رسمی و انحصاری از کمپانی های معتبر امریکایی و اروپایی و نیز تاسیس دفاتر کار در خارج از کشور نسبت به واردات کالا با اطمینان و سرعت بالا اقدام می نماید. نحوه سفارش و انجام امور فوق نیز بر اساس الزامات اداری مطابق با استاندارهای جهانی ایزو بوده و طبیعتا به دقت و سرعت عمل بیشتربر تحویل کالا در موعد مقرر و مطابقت کالا با درخواست مشتریان گرامی خواهد انجامید.

بخش مشاوره :

ارائه جامع ترین اطلاعات فنی و کاتالوگ های مربوطه از الزامات همیشگی بخش مشاوره این شرکت و آماده خدمات مشاوره ای در زمینه تجهیز کامل آزمایشگاه های صنایع دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی، مراکز استاندارد، محیط زیست، ادارات آب و فاضلاب، سیمان، معادن، نیروگاه ها و نیز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می باشد.

بخش فروش :

اجرای کامل و دقیق سیاست های بخش مشاوره شرکت و همچنین پاسخگویی و پیگیری صحیح تمامی مطالبات مشتریان گرامی از وظایف این بخش می باشد. بخش فروش شرکت پرسا تجهیز ایرانیان با بهره گیری از پرسنل متخصص و با تجربه این امکان را فراهم ساخته است تا با پاسخگویی مناسب و حرفه ای امور مرتبط با خرید مشتریان را تسهیل نماید.

بخش تولید :

تولید و عرضه محصولات با کیفیت و با دوام از اهداف آرمانی شرکت بوده و در این زمینه آماده اجرای پروژه های تاسیس آزمایشگاه از ابتدایی ترین مراحل مانند طراحی، ساخت بنا و تاسیسات آزمایشگاه تا اجرای سکوبندی، ساخت و نصب هودهای آزمایشگاهی.

بخش فنی :

پرسنل بخش فنی این شرکت با تکیه بر تجارب علمی خود سعی در جلب رضایت کامل مشتریان محترم از نحوه انجام خدمات پس از فروش را دارند و به صورت تمام وقت پاسخگوی سوالات فنی مشتریان بوده و پیگیری لازم و موثر از سوی بخش فنی تا حصول اطمینان کامل از تعمیر، نصب، راه اندازی و آموزش کامل سیستم ها انجام خواهد گرفت.