FA EN
درخواست پیش فاکتور
اطلاعات تماس
گارانتی و خدمات پس از فروش
عضویت در کانال تلگرام
استخدام

نمایندگی Funke Gerber

پرسا تجهیز ایرانیان

شرکت پرسا تجهیز ایرانیان با بهره گیری از توانمندی و تجربه مدیران خود در سال 1385 هجری شمسی تاسیس گردید. این شرکت  به صورت مستمر فعالیت خود را در حوزه واردات تجهیزات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و  لوازم مصرفی و تولید تجهیزات و راه اندازی آزمایشگاه ها ادامه داده و با هدف حمایت از مراکز علمی،  تحقیقاتی،  پژوهشی و همچنین تسهیل در امر تولید هر چه با کیفیت و معادل با استاندارهای بین المللی در صنایع گوناگون فعال در میهن عزیزمان به توفیقات روزافزون دست یافته است.

شرکت پرسا تجهیز ایرانیان وارد کننده و نماینده رسمی دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی کمپانی Funke Gerber آلمان می باشد. این شرکت با استفاده از ظرفیت های موجود خود اقدام به واردات و انبار نمودن و موجودی دائمی کالا در آن می نماید. تمامی محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

Funke Gerber

کمپانی Funke Gerberk آلمان در سال ۱۹۴۹ میلادی آغاز به کار نمود و هم اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان آنالایزر های آب و پساب صنعتی  مانند دستگاه های اندازه گیری Ph و EC وDO ، اسپکتروفتومتر ، کدورت سنج ، دستگاه BOD، راکتور COD و.... که به صورت رومیزی و پرتابل و آنلاین مورد استفاده قرار میگیرد در سطح جهان می باشد.

 

 

پیشرو در ساخت تجهیزات صنایع لبنی در جهان

سانتریفیوژ ژربر 8 و 36 شاخه با قابلیت نصب روتور جهت آزمایش شیر خشک

انواع بوتیرومتر لبنیات

آنالایزر شیر(لاکتو استار)

دستگاه تعیین نقطه انجماد(کرایو استار)

کلنی کانتر

دستگاه تست ذرات سوخته

شیشه آلات استاندارد صنایع لبنی