درباره ما

درباره شرکت پرسا تجهیز ایرانیان

شرکت “پرسا تجهیز ایرانیان” یک شرکت فعال در زمینه واردات و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی اعم از دستگاه های کنترل کیفی و مواد های شیمیایی در ایران است. این شرکت در سال ۱۳۸۵ با هدف ارائه تجهیزات آزمایشگاهی راه اندازی شد. این مجموعه بخشی از هولدینگ بین المللی GPC در کشور امارات و شرکت LABCO در کشور آلمان می باشد که این امر باعث باعث افزایش توانمندی در ارائه واردات و خدمات پس از فروش به مصرف کنندگان گرامی می باشد.

از محصولات این شرکت می‌توان به:

اسپکتروفتومتر رومیزی DR6000 ، پرتابل  DR3900، فتومتر DR900 ،کلرسنج، اکسیژن سنج، مولتی پارامتر، هدایت سنج ، pHمتر  پرتابل ،کدورت سنج ، راکتور COD ،  انکوباتور BOD، Hach Reagents، انواع دیسپنسرهای آزمایشگاهی در رنج های مختلف و دیسپنر های مخصوص اسید، انواع کوره های صنعتی و آزمایشگاهی انواع آونهای دمای بالای آزمایشگاهی و صنعتی – کوره های مافل با رنج دمایی ۱۸۰۰-۱۱۰۰ درجه سانتی گراد، انواع المنت جهت کوره های آزمایشگاهی و صنعتی در صنایع ذوب، دستگاه تعیین مش سیمان (Air jet sive ) و الکهای آزمایشگاهی با استانداردDIN  آلمان و ASTM آمریکا با مشهای مختلف، انواع شیکرالکهای آزمایشگاهی و صنعتی، ترازوهای آزمایشگاهی دقیق در رنجهای مختلف، انواع  ماسه طبق استاندارد۱-۱۹۶-DIN  آلمان، انواع مواد معدنی استاندارد CRM   با برگه Certificate  جهت ارائه ایزو و استاندارد، انواع کروزه چینی –تحمل دمای بالا با انواع کروزه پلاتینی –کروزه آلومینا و کروزه Zno2، ارائه دهنده دستگاهها با تکنولوژی بالا ازقبیل دستگاه های جذب اتمی شعله ای و کوره ای ،کروماتوگرافی مایع و گروماتوگرافی گاز اشاره کرد.

همچنین طراحی و تولید سکوهای آزمایشگاهی با بهترین کیفیت موجود در بازار، میز کنار و میز وسط و انواع هود شیمیایی و میکروبی نیز توسط این شرکت انجام می گیرد.

شرکت پرسا تجهیز ایرانیان در کنار واردات و  تامین دستگاه ها و قطعات آزمایشگاهی در مجموعه خود واحد سرویس دستگاه ها  به صورت تخصصی با کادری دوره دیده و مجرب جهت خدمات دهی بهتر به مشتریان عزیز را دارد.

اصغر شاه نشینی

سمت: مدیر عامل

تلفن همراه: ۰۹۱۲۴۱۲۵۱۳۳

تلفن تماس: ۴۴۲۵۳۵۰۰-۰۲۱

ایمیل: Porsa.tajhiz.co@gmail.com